Chladiarenské a mraziarenské nadstavby, izolacie vozidiel

Tepelne izolačný kit pre vany a dodávky Districool

Dovybavenie vanu kitom Districool získate izotermické vozidlo s paltným ATP certifikátom na úrovni tepelno-izolačných vlastností FNA, FRC a ECO. ECO verzia je rozmerovo totožná s prevedením FNA, sú však použité ekonomickejšie materiály, pokiaľ postačuje preprava pri teplotách nad bodom mrazu.

V ponuke sú kity pre väčšinu komerčných ľahkých vanov a dodávok všetkých značiek. Voľbou tejto izolácie získate nákladný priestor bez ostrých hrán a výstupkov, hladký a vode odolný, ľahko umývateľný povrch stien spĺňajúci hygienické požiadavky schopný prepraviť mrazené a chladené produkty. Filozofiou riešenia je rozmiestniť izoláciu bez skrytých vzduchových priestorov –potenciálneho zdroja kondenzátov vzdušnej vlhkosti.

Pod povrchovou laminátovou vrstvou je na zvýšenie mechanickej odolnosti proti prerazeniu zapracovaná 3,6mm vrstva preglejky. Hrúbku a rozmiestnenie ešte hrubšej ochrannej preglejky je možné na želanie kdekoľvek doplniť či rozšíriť. Pod vrstvou preglejky nasleduje vrstva PU (FNA-66mm, FRC-90mm). Pri verzii ECO vrstva EPS-66mm.

Počítame so servisovaním v prípade poškodenia. Jednotlivé časti izolácie sú ľahko vymneniteľné a nadpojiteľné doobjednanými dielmi. Základný farebný odtieň povrchovej laminátovej vrstvy je RAL 9010.

Chladiarenské a mraziarenské nadstavby
Chladiarenské a mraziarenské nadstavby
Chladiarenské a mraziarenské nadstavby
Chladiarenské a mraziarenské nadstavby