O nás

Prioritou podniku je uspokojenie potrieb klienta od prvotného inžinierskeho návrhu cez realizáciu zákazky až po servisné služby.

Spoločnosť HYCA s.r.o. je lídrom v oblasti výroby nadstavieb nákladných podvozkov. Viac ako 25 ročné skúsenosti našich pracovných tímov predstavujú základný pilier pre zachovanie poprednej pozície na trhu.

  • Vlastnou konštrukčnou vývojovou sekciou sme schopní plniť požiadavky v oblasti výroby zariadení napr. pre armádny priemysel, záchranné hasičské zbory, nákladné špeciály, alebo iné technologicky náročné projekty.
  • Poskytujeme komplexnú škálu služieb vybraných produktov renomovaných svetových značiek. Popri predaji a montáži zdvíhacej techniky, vykonávame jej záručný servis, revízie i pozáručné opravy.
  • V roku 2005 sme rozšírili portfólio o predaj náhradných dielov, repasovanie a predaj použitých hydraulických zariadení. Po dohode je možné ich odkúpenie na protiúčet.
  • Naším poslaním je spolupracovať s obchodnými partnermi na rozvoji podnikateľskej stratégie, ľudského potenciálu a firemných procesov.
  • Víziou spoločnosti je udržanie pozície lídra na tuzemskom trhu a rozšírenie pôsobnosti v ďalších európskych krajinách s cieľom zabezpečenia nadštandardnej kvality produktov a služieb.
  • Prioritou podniku je uspokojenie potrieb klienta od prvotného inžinierskeho návrhu cez realizáciu zákazky až po servisné služby.

Naše hodnoty:

Neustále zlepšovanie nie je u nás nutnosť, ale životný štýl. Spoločnosť využíva inovatívne postupy a investuje do vývoja. Korektnú partnerskú spoluprácu považujeme za základ úspechu. Jednou z našich priorít je pre nás prispievať k spokojnému osobnému a rodinnému životu našich zamestnancov.