Hydraulické ruky

Stavebné

Dodávame stavebné hydraulické ruky s výkonom od 2 do 100 tm. Sme výhradným zástupcom značky PM na slovenskom trhu. Vykonávame všetky typy montáží. Montáž za kabínu vozidla, do korby, na kontajner, do návesu a zadnú montáž. K hydraulickým rukám ponúkame prídavné zariadenia podľa požiadavky: drapáky, gravitačné koše, závesné kríže, paletové vidly a iné.

Lesnícke

Ponúkame hydraulické ruky do sektoru lesníctva. Sme výhradným zástupcom značky LIV, na slovenskom trhu, taktiež predávame hydraulické ruky značky EPSILON. Lesnícke žeriavy sa používajú na začiatku hodnotového reťazca spracovania dreva.(v ťažbe a doprave dlhého dreva). Rad výrobkov zahŕňa robustné žeriavy používané vo vozidlách na prepravu dlhého dreva a tiež odolné zberacie žeriavy a žeriavy pre dopravcov.

Kovošrot

Dodávame hydraulické žeriavy do sektoru recyklácie . Ponúkame značky LIV a EPSILON. Ktoré patria ku špičke vo svojom segmente. Navyše, žeriavy tohto radu výrobkov sa používajú v odvetví recyklácie aj ako samostatné priemyselné jednotky. Drapáky ponúkame v plnom rozsahu veľkostí.

Hydraulické ruky
Hydraulické ruky
Hydraulické ruky
Hydraulické ruky
Hydraulické ruky
Hydraulické ruky